Na okraj kalendáře

   My on-line… Na ulici je právě zastřelen policista. Nahoru, na levou část internetové obrazovky nabíhá titulek, který by se dal přeložit jako „okamžik smrti“.
   Jeho kolegové v skrytu přihrbeni, přikrčeni, přimrazeni, křečovitě vodorovnýni přímkami putují zbraněmi a dalekohledy po liniích oken protějšího domu. Na dolní části obrazovky jsou nabízeny atraktivní podprsenky se slevou dvaceti procent.

   „Buď krásná, ale nemluv“! (Napoleon)

   „Jaké štěstí, že výbuch plynu v pražské Divadelní ulici neproběhl v metru“! (na síti)

   Historie české státnosti dokládá tři nejschopnější panovníky. Král český z rodu Přemyslovců Přemysl Otakar II. Český a římský král, císař Svaté říše římské Karel IV., z dynastie Lucemburků. Inženýr Miroslav Kalousek patrně z prostoru Mléčné dráhy.

   Pokud byl spánek ministra zahraničních věcí Česka v průběhu projevu prezidenta republiky v českém parlamentu ordinován „velkým mystifikátorem“, vzniká otázka, koho z nich, ministra zahraničí nebo prezidenta republiky, měla spánková inscenace poškodit?
   Dochází snad v předtuše výsledků parlamentních voleb k přeskupování sil?

   „Mírový proces, vnitropolitická a mezinárodní jednání státníků a činy politiků spočívají na paranoie“. (na síti)

   Jestliže úředník největší, nejdokonalejší a nejobávanější výzvědné firmy na světě poplete jména dvou zemí, možná i světadílů při vyšetřování mohutného atentátu na jeho vlast, pak naše skvělé, světoznámé a mezinárodně uznávané VIP osobnosti, Pat a Mat, jsou dosud jenom začátečníky.

Autor: JAROSLAV POSPÍŠIL


Na všechny materiály prezentované na serveru obrys-kmen.cz se vztahuje zákon o autorských právech.
Jakékoliv jejich další šíření či využití bez výslovného souhlasu redakce nebo autora je zakázáno.
(c) 2001-2014 Obrys-Kmen   (ISSN 1210-1494)